Instruktører

Vinjar Chr. Hambro
Dirigent hovedkorps og rekruttkorps
Instruktør på tuba, grovmessing
46636882
Epost: vinjar.chr.hambro@gmail.com

 

Susanne B. Torgersen 

Dirigent for juniorkorps og aspirantkorps.

Instruktør på althorn og trombone.

Tlf 975 12 299

Epost: sbtorgersen@hotmail.com

 

Tonje Soløy, 

Drillinstruktør

Epost: tonje.soloy@hotmail.com

 

Tony Boye Ascanio

Instruktør grovmessing
90198609
ascanio@online.no

 

Jonas Johansson 

Instruktør grovmessing.

jonasj89@hotmail.com

47285719

 

 

Tomas Carstensen,

instruktør kornett

Epost: tomascar@mac.com

 

Iwona Lipinska

Slagverkinstruktør

iwona.lipinska@kul.oslo.kommune.no

92415541

 

Milo Dordoni, 

instruktør kornett.

Epost: milo.dordoni@gmail.com

Tlf. 464 43 586